• ریچلون ، اولین فروشگاه آنلاین سفارش وکس در ایران
  • ساعات کاری 10 تا 18
  • آدرس: تهران، ازگل، خیابان ششم
  • تلفن: 09223089183
جستجو
فیلترها

نحوه استفاده از وکس مرواریدی در خانه

بسایری از محصولات متفرقه موجود در بازار فاقد لوگو و برچسب وزارت بهداشت می باشد. پیشنهاد می شود در هنگام خرید به لوگو و شماره پروانه بهداشتی محصول توجه فرمایید.

وکس مرواریدی RICHELON محصولی کامل داخلی است و می توانید به راحتی این محصولات را از داروخانه ها و شرکت پخش کننده تهیه کنید.

 

روش استفاده وکس عدسی:

ابتدا محصول وکس عدسی را در دستگاه گرم کن مخصوص موم و وکس قرار داده تا گرم شده و باز شود، پس از رسیدن به دمای مورد نظر با کاردک فلزی و یا کاردک چوبی که جهت وکس قابل استفاده می باشد و اغلب آن را چوبک می نامند، در جهت رویش مو به پوست منتقل می کنیم و پس از آن در خلاف جهت رویش مو با سرعت برمی داریم.

 

مزایای مهم وکس عدسی RICHELON نسبت به دیگر وکسها:

استفاده آسان به جهت ریز بودن قطعات در بسته بندی و عدم نیاز به شکستن و کوچک کردن وکس
باز شدن سریع وکس و نرمی و چسبندگی بسیار عالی این محصول قابل استفاده جهت انواع پوست به جز پوستهای حساس، در ادامه حساسیت ها توضیح داده میشود.

 

نکته: پیش از استفاده بر روی پوستهای با چربی بالا، بهتر است چربی روی پوست توسط تونرهای مخصوص از بین برود و پوست بدون چربی و تمیز شود، تا هم موزدایی بهتری انجام شود و هم اینکه چسبندگی جهت پوست ایجاد نشود.

 

وکس عدسی RICHELON برای چه کسانی مناسب است؟

کیت های وکس خانگی جهت تمامی کسانی که هزینه و وقت کافی انجام این کار را به صورت حرفه ای و تخصصی ندارند، قابل استفاده است. با این اوصاف باز هم در صورتیکه دقت نکنید، وکس خانگی می تواند با کثیف کاری همراه باشد. همچنین وکس نامناسب، وکس های نامرغوب و مواد غیر بهداشتی می توانند باعث زخم شدن و تحریک یا کبودی پوست بدن شود.

 

نحوه استفاده از وکس عدسی RICHELON:

زمان مناسب جهت وکس فرقی نمی کند؛ اجازه دهید موی بدن به اندازه ای که بر روی انواع کیت های وکس توصیه شده است، رشد کنند. اغلب کیت ها پیشنهاد می کنند که بلندی موها می باید حداقل به اندازه ۶ میلی متر باشد، زیرا وکس می باید بتواند موها را بگیرد. در صورتیکه موها بسیار کوتاه باشند، وکس نمی تواند موها را بگیرد یا آنها را از ریشه در بیاورد و با مشکل مواجه می شوید. همچنین درصورتیکه موها بسیار بلند باشند، وکس آنها را می شکند و موها به طور کامل از بر روی پوست برداشته نمی شوند.

توصیه میشود ناحیه ایی از بدن را که می خواهید وکس کنید ۲۴ ساعت پیش از آن با استفاده از اسکراب بدن لایه برداری کنید. لایه برداری پوست بدن باعث می شود که سلول های مرده پوست کاملا پاک شوند. لایه برداری اجازه می دهد که وکس به راحتی به مو متصل شده و زمانی که که از بر روی پوست کنده می شود، پوست شما آسیب نبیند. با این حال درصورتیکه درست پیش از اپیلاسیون لایه برداری کنید، پوست شما که تازه شده و سلول های مرده از روی آن پاک شده، ملتهب، حساس و تحریک می شود.

 

حداقل یک ساعت پیش از انجام فرآیند اپیلاسیون، ایبوپروفن بخورید. وکس کردن کمی دردناک است و ایبوپروفن می تواند از درد جلوگیری کند.

پوست تان را بصورت کامل شسته و خشک کنید. ترجیحا از پودر بچه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید پوست تان خشک است. استفاده از پودر بچه باعث می شود چربی پوست بصورت کل از بین برود.

حتما وکس را تا درجه حرارت مشخص شده گرم کنید و آن را در همین دما نگه دارید. جهت وکس در خانه خرید یک موم گرم کن کوچک یا درست کردن حمام آب، بهترین و ساده ترین راه جهت اطمینان از درست گرم شدن وکس تا دمای مورد نظر می باشد. در صورتیکه وکس بیش از حد داغ باشد پوست بدنتان را می سوزاند. در صورتیکه سفت یا سرد باشد، بسیار سخت می توانید آن را بر روی پوست تان بمالید و همچنین مو را هم نمی گیرد. اگر برای گرم کردن وکس از مایکروویو استفاده می کنید، سعی کنید هر چند دقیقه یکبار آن را گرم کنید تا اطمینان حاصل کنید که درجه حرارت مناسبی دارد. توصیه شده است دمای وکس درجه ای بین ۴۳ و ۶۸ درجه سلسیوس داشته باشد.

وکس را با استفاده از کاردک مخصوص، چوبک مخصوص وکس و یا رول اپیلاسیون بر روی محل مورد نظر قرار دهید. بهتراست کاردک را پس از هر استفاده تمیز کنید. درصورتیکه مواد وکس بر روی کاردک باقی بماند، به مرور در زمان کوتاهی سفت میشود و سخت می توان دوباره از آن استفاده کرد. توجه داشته باشید لازم نیست، هر دفعه مقدار زیادی وکس را بر روی محل مورد نظر بمالید؛ درصورتیکه مقدار کمتری را بر روی محل کوچکتری بمالید، نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت.

سعی کنید کمی روغن بچه را بر روی یک پارچه نرم بریزید و آرام  برروی پوست تان بمالید تا هر گونه وکسی که بر روی پوست تان باقی مانده است را پاک کنید. توجه داشته باشید پارچه را بسیار محکم بر روی پوست تان نکشید زیرا باعث تحریک شدن آن می شود.

موم گرم کن یا حمام آب را خاموش کنید و اجازه دهید که وکس سرد شود. با توجه به اینکه وکس چه مقدار مورد استفاده قرار گرفته است، می توانید آن را جهت استفاده های بعدی نگه دارید، اما اجازه دهید وکس بصورت کامل سرد شود و آن را در یک جای خشک نگهداری کنید. کاردک یا رول اپیلاسیون استفاده شده را تمیز کنید و به خوبی نگه دارید.

نکته:

پس از اپیلاسیون چند ساعت وارد آب نشوید. آب در این مواقع باعث عفونت پوست بدنتان می شود. توجه داشته باشید از اپیلاسیون نواحی به شدت حساس، دارای زخم، آکنه جدا خودداری کنید. همچنین نکته حائز اهمیت این است که  پس از برنزه شدن یا حمام آفتاب وکس نکنید.

 

راهنمای خرید وکس عدسی بیوتی ایمیج:

برای مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره های موجود در صفحه تماس با ریچلون تماس حاصل فرمایید.

انصراف از نظر
نظرات
04/08/1399 10:08 ب.ظ
سلام ببخشید وقتی روی پوست مواد رو قرار دادیم باید چن دقیقه صبر کنیم تا سفت و خشک شود برداریم ؟؟؟
آرشیو بلاگ

پشتیبانی تلگرام